BALIACE PÁSKY

sú samolepiace pásky z biaxiálne orientovaného polypropylénu ( PP ), na ktorom je nanesená vrstva lepidla. Tvoria základný obalový a fixačný materiál vo všetkých oblastiach priemyslu, sú vhodné predovšetkým na prelepovanie rôznych kartónov, lepenkových i plastových obalov a ťažších prepravných škatúľ. Sú odolné voči vlhkosti, teplote, UV žiareniu. Vyznačujú sa vysokou rozmerovou stabilitou v oboch smeroch. Z pohľadu likvidácie obalov spĺňajú všetky požiadavky – sú plne recyklovateľné.

Základné farby: hnedá a transparentná. 

Základný rozmer: 50 (48) mm x 66m. Podľa požiadaviek zákazníkov zabezpečíme i pásky bielej farby a v ostatných vyrábaných štandardných šírkach                               ( 12,15,19,25,38,75 mm ). 

Varianty nanášaných lepidiel

- AKRYLÁTOVÉ – lepidlo na báze vody, univerzálne, po aplikácii dosahuje veľmi rýchlo 100% -ný lepiaci účinok ( problémy sa môžu vyskytnúť pri nízkych teplotách )

- HOT-MELT- lepidlo na báze syntetického kaučuku, univerzálne, po aplikácii dosahuje 100% -ný lepiaci účinok s miernym oneskorením ( je vhodné i pre použitie v širokom teplotnom rozmedzí )

- SOLVENT – lepidlo na báze prírodného kaučuku s prídavkom ďalších adhezív. Je vysoko účinné, vhodné i pre náročné lepenie, najvyššia kvalita.

 Na sklade bežne k dispozícii sú pásky s prvým variantom lepidla – akrylátovým, druhé dva varianty zabezpečíme na objednávku.

 

BALIACE PÁSKY S POTLAČOU

Pásky je možné podľa potrieb potlačiť firemným logom, adresou, výstražnými značkami, akciami a pod.

Výhody potlačených pások:

-         najlacnejšia reklama – umiestnenie Vášho loga na prepravovanom tovare,

-         zapečatenie zásielky pri preprave – ochrana pred neoprávneným vniknutím  do zásielky,

-         náhrada potlače kartónov,

-         možnosť rozlíšenia pri preprave rovnako baleného tovaru s rôznym obsahom...

 

 

Základné údaje:

-         základné podkladové farby potlačených pások: hnedá, biela, transparentná,

-          jedna až tri farby potlače – odtiene podľa možností výroby,

-          náviny pre strojovú ( 900m ) a ručnú ( 66m ) aplikáciu,

-         šírky pások ručných návinov – 25mm, 38mm, 50mm, 75mm,

-         minimálne množstvo – 36 kusov ( pri 50mm šírke ).

Pozn.: Pre ľahšiu aplikáciu pások pri uzatváraní škatúľ dodávame ručné baliace strojčeky opatrené čepeľou, pomocou ktorej je po zalepení škatule páska urezaná.

.

BALIACE PÁSKY ZOSILNENÉ     

PP lepiace pásky, pozdĺžne vystužené sklenými vláknami, pevné v šmyku, odolné voči oteru. Používané predovšetkým na paletovanie, zväzovanie i ťažkých alebo ostrých predmetov